У небі над Дніпропетровською області українські захисники знищили двох безпілотників російських окупантів. Про це повідомляє голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак у Телеграм. Дрони противника знищили військові із Повітряного командування “Схід”. Безпілотників було збито над…