Після майже чотирьох років окупації міста росіяни нібито розпочали обстеження зруйнованої будівлі Льодового палацу у Сіверськодонецьку.
Про це повідомляють окупаційні ресурси.
Стверджується, що на об’єкті почалися протиаварійні роботи та обстеження пошкодженої інфраструктури.
Крім того, вже начебто розробляється…