Окупанти взяли українку в полон на очах у її дітей
3 січня, 21:15
Юлію утримували в сумнозвісній донецькій тюрмі «Ізоляція», де її змусили підписати зізнання під тиском і погрозами відібрати дітей та відправити їх до дитячого будинку.
За оцінками правозахисників, у російському полоні нині перебуває приблизно 20 тисяч цивільних українців. Серед них півтора року була і жителька Донеччини Юлія Дворниченко. Увесь цей час із неволі на неї чекали двоє синів – Марк і Данило. Як інформує «Главком» , Юлія розповіла свою історію DW . Уперше російська агресія змінила…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.