Окупанти вночі вдарили по будинках у Запоріжжі та обалсті, є постраждалі
сьогодні, 03:29
Унаслідок російського удару по Запоріжжю та області отримали поранення двоє людей, а також пошкоджено житлові будинки, станцію технічного обслуговування та місцеву АЗС.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.