Окупанти відкрили «відновлений» драмтеатр у Маріуполі, зруйнований у 2022 році
29 грудня 2025 – 16:00
У тимчасово окупованому Маріуполі російська «влада» відкрила драматичний театр у центрі міста після «відновлення». Нагадаємо, що у березні 2022 року російська армія скинула на будівлю авіаційну бомбу, внаслідок чого загинули цивільні, а театр було зруйновано.