Окупанти вдарили ракетою по території Одеського району, горіло звалище
20 липня 2022 – 07:34
Російські окупанти у вівторок увечері завдали ракетного удару по Одеському району, в результаті чого горіло сміттєзвалище і складське приміщення, повідомили в райдержадміністрації.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.