Окупанти вдарили по Нікополю: влада повідомила про прильоти й поранених
6 травня 2023 – 11:52
У суботу, 6 грудня, вранці російські окупанти з «Граду» та важкої артилерії вдарили по Нікополю на Дніпропетровщині. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. «Випустили понад чотири десятки снарядів! Поцілили по промисловому підприємству», - розповів він. У результаті…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.