Окупанти вдарили по машині енергетиків у Білопіллі
8 жовтня 2025 – 15:33
У середу, 8 жовтня, російська терористична армія вдарила по машині енергетиків у місті Білопілля Сумської області. Про це повідомляє « Главком » з посиланням на «Сумиобленерго». Зазначається, що енергетиків у машині не було – ніхто не постраждав. Бригада саме збиралася виїздити на ремонт мереж. «Наші люди щодня виїжджають у…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.