Окупанти вдарили по кінотеатру в центрі Конотопа: шестеро постраждалих
сьогодні, 16:22
Про це повідомило ДСНС Сумщини у Телеграм. "Сьогодні російські безпілотники атакували центр м. Конотопа. Внаслідок влучання сталося загоряння в кінотеатрі. Попередньо, травми отримало 6 громадян", - йдеться в дописі. Зазначається, що через загрози повторних атак фахівці ДСНС тимчасово призупиняли роботи. Всі осередки горіння…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.