Унаслідок удару російських військ по Слобідському району Харкова постраждали дві дівчини, зафіксовано пошкодження житлових будинків та цивільної інфраструктури. Про це повідомив голова Харківської ОДА Олег Читати новину на сайті "Патріот Донбасу"