Окупанти вдарили по Дніпропетровщині з "Градів" і артилерії. Є загиблі
18 вересня 2022 – 18:09
В неділю вдень, 18 вересня, російські загарбники чотири рази вдарили по трьох громадах району – Покровській, Червоногригорівській та Нікопольській, повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко. Двоє чоловіків загинули. Ще двоє чоловіків та жінка поранені.