Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі
сьогодні, 08:20
Нагадаємо, вчора війська РФ завдали удару по автозаправній станції на околиці Сум, постраждали троє цивільних.
Війська РФ зранку 25 червня вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі. Про це повідомив в.о. Сумського міського голови Артем Кобзар так голова Запорізької ОВА Іван Федоров. "Близько 06:00 зафіксовано влучання БпЛА типу "Молнія" по одній з автозаправних станцій у Зарічному районі міста… На місці виникла пожежа"- зазначив Кобзар.…