Окупанти вдарили по АЗС на Полтавщині: є постраждалі
17 вересня 2025 – 23:53
На Полтавщині російський БпЛА влучив по автозаправній станції. Наслідки та світлини з місця влучання оприлюднили в ДСНС , передає « Главком ». За повідомленням ДСНС, внаслідок удару по АЗС виникла пожежа та руйнування будівлі. Постраждали четверо людей – троє водіїв та касир. Пошкоджено автомобілі, будівлю та обладнання…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.