Окупанти вдарили балістикою по центру Прилук: є загиблі та багато поранених
19 травня, 11:38
Сьогоді, 19 травня, близько 10:00 години ранку російські терористи вдарили балістичною ракетою по центру Прилук, що на Чернігівщині. Внаслідок ворожого удрау загинуло двоє людей, також відомо про щонайменше 17 поранених. Про це повідомляє поліція Чернігівщини та Чернігівська ОВА , пише « Главком ». За попередніми даними, під…