Окупанти вдарили балістикою по Прилуках, є постраждалі – ЗМІ
19 травня, 11:46
Окупаційна армія РФ вдарила балістичною ракетою по Прилуках (Чернігівська обл.), є постраждалі, внаслідок удару виникло займання на даху гіпермаркету, повідомляє "Суспільне Чернігів".