За майже три роки окупації Сіверськодонецька загарбники не змогли нормалізувати роботу лікарень та укомплектувати їх. Тому у місті розпочала роботу дванадцята бригада лікарів з Пермського краю.
Про це пишуть змі окупантів.
Так, до міста прибула дванадцята бригада із шести лікарів. До її складу увійшли терапевти,…