Окупанти у Донецькій області планують використовувати токсичні шахтні води, як джерело питної води
14 липня 2025 – 13:36
Через водний колапс на окупованій частині Донецької області росіяни вже планують використовувати шахтні води, як альтернативні джерела питної води. Те що окупована частина Донецької області