Окупанти повторно атакували Рівненщину: які наслідки
9 червня 2025 – 09:40
Зранку росіяни повторно атакували Рівненщину. Про це повідомив голова Рівненської ОДА Олександр Коваль. Він зазначив, що в області працювала ППО. - Наслідків для цивільної інфраструктури немає. Працюємо далі, - додав Олексндр Коваль. Раніше ми писали: Рівненщина зазнала потужного повітряного удару: є поранений У Рівному…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.