Повідомляється, що окупаційний контингент поступово покидає територію Запорізької атомної електростанції.
ГУР Міноборони України стверджує , що окупанти зменшують присутність на території ЗАЕС. Повідомляється, що окупаційний контингент поступово покидає територію Запорізької атомної електростанції. "Одними з перших зі станції поїхали троє співробітників Росатому, які керували діями росіян. Також рекомендації евакуюватися…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.