Окупанти пошкодили насосну станцію, яка подає питну воду до Миколаєва
28 листопада 2022 – 16:58
Російські окупанти пошкодили нещодавно відремонтовану насосну станцію міського комунального підприємства «Миколаївводоканал». Вода в Миколаїв тимчасово подаватиметься з Бузького лиману. Про це повідомив міськи
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.