Окупанти побили та викрали ще трьох працівників ЗАЕС – Енергоатом
9 грудня 2022 – 12:03
8 грудня російські загарбники вдерлися до приміщення управління соціальних програм Запорізької АЕС, та у присутності інших працівників сильно побили начальника управління Олексія Трубенкова та його заступника Юрія Андросова. Про це повідомляє НАЕК Енергоатом у Telegram . Після побиття окупанти вивели їх із приміщення та…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.