Окупанти планують впровадити російську систему «Безпечне місто» на Херсонщині
16 липня 2025 – 12:01
Окупаційна влада Херсонщини планує будувати та розвивати апаратно-програмний комплекс «Безпечне місто» на лівобережжі області. Відповідне “розпорядження” підписав окупаційний губернатор Херсонської області Володимир Сальдо. АПК «Безпечне місто» у Росії – сукупність наявних і перспективних федеральних, регіональних,…