Окупанти обстрілюють дамбу на Харківщині. Влада попереджає про загрозу підтоплення
20 вересня 2022 – 22:31
Війська РФ протягом останньої доби кілька разів атакувала Печенізьку греблю в Харківській області. Влада попередила місцевих жителів про загрозу підтоплення.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.