Окупанти обстріляли низку населених пунктів Донеччини, є загиблі і травмовані
2 липня 2024 – 19:47
Армія рф завдала удару по населених пунктах Донецької області. Під обстріл потрапили міста Гірник, Сіверськ та Селидове, а також села Нью-Йорк та Північне.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.