Російські окупанти протягом ночі на 20 липня тричі гатили по Нікопольському районі Дніпропетровської області, є руйнування, обійшлося без жертв. Про це повідомляє очільник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. «Цієї ночі ворог обстрілював Нікопольський район тричі. Випустив майже півтора…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.