Окупанти обстріляли два міста у Дніпропетровській області
25 лютого 2023 – 09:51
Як повідомив голова Дніпропетровської військової адміністрації Сергій Лисак, внаслідок обстрілів у Нікополі та Марганці люди не постраждали.
Сьогодні вночі, 25 лютого, окупанти обстріляли Нікополь та Марганець у Нікопольському районі. Поцілили з важкої артилерії по мирним містам дев'ять разів. Як повідомив голова Дніпропетровської військової адміністрації Сергій Лисак, внаслідок обстрілів у Нікополі та Марганці люди не постраждали. Однак російські снаряди…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.