Окупанти обстріляли Дніпровщину: понівечений ліцей, загорілися будинки
11 серпня 2025 – 08:02
Окупанти побили понад десяток приватних будинків, ще два — загорілися.….
За добу унаслідок російських обстрілів Дніпропетровської області двоє людей постраждали. Про це повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак 11 серпня. «Агресор продовжував бити по Нікопольщині, застосовуючи БПЛА та артилерію. Від ворожих атак потерпали райцентр, Мирівська, Червоногригорівська, Марганецька,…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.