Окупанти направили на Київ близько 20 ракет: усі ворожі цілі знищила ППО
23 січня 2024 – 10:50
Уранці 23 січня російсько-окупаційні війська запустили по Києву близько 20 ракет: сили та засоби протиповітряної оборони всі ворожі цілі було збито силами ППО. Про це пише Рубрика, посилаючись на першого заступника голови КМДА Миколу Поворозника в ефірі "Радіо Свобода", Телеграм КМВА. Як наголосили у військовій адміністрації,…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.