Окупанти хочуть ввести режим надзвичайного стану в Криму після атаки дронів на санаторій “Форос”
22 вересня 2025 – 16:52
Так звана адміністрація Ялти готує звернення до “глави” тимчасово окупованого Криму Сергія Аксьонова з проханням ввести режим НС республіканського рівня після атаки БПЛА на санаторій “Форос”. Про це повідомила “мер” Ялти Яніна Павленко. За її словами, попередній збиток, завданий селищу Форос у Криму в результаті атаки…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.