До уряду росії внесли законопроєкт мінпромторгу рф про переведення так званих «нових суб'єктів» на московський час.
Про це повідомляють змі окупантів.
Зазначимо, що самопроголошена «лнр» живе у 2-й годинній зоні з жовтня 2014 року. Але тепер це буде нормативно закріплено на федеральному рівні.
Як повідлмлялося, у…