Окупанти двічі влучили дронами в залізницю в Полтавській області: пошкоджено локомотив
19 квітня, 14:14
Ілюстративне фото Російські війська вранці в неділю, 19 квітня, влучили ударним безпілотником типу "Шахед" у Полтавському районі в локомотив одного із підприємств. Про це повідомив голова Полтавської обласної військової адміністрації Віталій Дяківнич на своїй сторінці в Telegram-каналі , інформує UAINFO.org з посиланням на ZN.ua .…