Протягом неділі, 30 квітня, російські окупаційні війська двічі обстріляли Нікополь, внаслідок чого загинув місцевий житель, ще двоє цивільних дістали поранення. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. За день ворог двічі гатив по місту із важкої артилерії. Загинув 48-річний місцевий мешканець, також…