Окупанти атакували енергетику на Одещині: понад 29 тисяч абонентів без світла
31 серпня 2025 – 09:42
Російські війська вночі масовано атакували Одеський район ударними безпілотниками, пошкоджена енергетична інфраструктура. Про це повідомив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер. «Найбільше постраждало місто Чорноморськ та його околиці. Внаслідок удару є пошкодження енергетичної інфраструктури», — написав він. Зазначається,…