Цієї ночі російські окупанти влучили у нафтопереробний завод у Кременчуці Полтавської області, через що на заводі виникла пожежа. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін на своєму телеграм-каналі. «Наша ППО добре відпрацювала по ворожих БпЛА. На жаль,
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.