— Вийшло цікаво. Адже, під час підбиття підсумків роз'яснювальної роботи, кожен з учасників мав можливість дискотувати з представниками на вище вказану тему. Дякуємо адміністрації школи та учням за змістовно проведену роботу, — йдеться у дописі
{photo_gallery…