ua ru

Останні новини Сум за сьогодні

Источник - РІА Козятин - Новини Козятина
РІА Козятин - Новини Козятина Сумская область  22 квітня 2024 – 13:01

«Одужую після надскладної операції, готуюсь до хімії»

22 квітня 2024 – 13:01

У 39-річної Вікторії, мами двох синочків, виявили важку стадію онкозахворювання 10 квітня Вікторії зробили операцію. Вона дороговартісна — 400 тисяч гривень.  Готуємось до подальшого лікування і реабілітації, тому поки збір не закриваємо.

Нагадаємо, у молодої родини Тучаків з Козятина сталася біда. У 39-річної Вікторії, мами двох синочків, виявили важку стадію онкозахворювання

10 квітня Вікторії зробили операцію. Вона дороговартісна — 400 тисяч гривень. Рідні кинули клич у соцмережах і через кілька діб після дописів про допомогу, назбирали необхідну суму.

—…

Регіони сюжету

Міста Сумської області

Ще новини

Ще новини на тему

— Друзі потрібно допомогти родині Пясецьких у важкому горі, думаю навіть 10 , 20 грн будуть важливі у боротьбі…
Розпочалася вітальна церемонія з патріотичного виступу колективу «Позитив». Музична композиція відомого…
Заходи анонсувала Культура Козятинської громади. Щоправда наразі відомо лише про День вистав — 4 серпня.…
— Друзі, в цей скрутний час хочу з моїм побратимом @kolya_grischenko попросити у Вас допомоги. На жаль, часу у нас…
Це вже не перший збір коштів на підтримку наших захисників, які служать у 35-тій мотопіхотній бригаді. Збирали…

Популярні новини регіонів