Одну із станцій метро на Виноградар відкриють наступного року — Кличко
9 жовтня 2025 – 17:22
У Києві триває будівництво метро на Виноградар. Наступного року заплановано відкрити одну із станцій у цьому напрямку, поінформував міський голова Кличко
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.