Одесу заливає водою – люди сидять на дахах автівок
16 вересня 2024 – 09:19
У неділю, 15 вересня, Одесу накрила потужна злива – рівень води піднявся настільки, що машини тонули на вулицях, а водіям довелося рятуватися на дахах автівок. Читайте також: Живі, але поранені. Як рятувальники з Волині на Донеччині працювали Місцеві жителі діляться кадрами негоди у соцмережах. Рівень води в Одесі піднявся…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.