Одеській Центр екстреної медичної допомоги отримав 8 нових машин швидкої
11 квітня 2023 – 09:37
Дві з них відправились до Білгорода-Дністровського, по одній швидкій – до Ізмаїлу, Біляївки та Южного, дві - залишаться в Одесі. Ще один реанімобіль поїхав до Пункту базування в село Старі Маяки.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.