Сьогодні зранку, 5 квітня, в Одесі у зв’язку з необхідністю проведення ремонтних робіт філія «Інфоксводоканал» обмежила водопостачання деяким абонентам. Станом на 15.20 працівники «Інфоксводоканала» більшу частину роботи вже виконали. Остаточно воду обіцяють повернути до 18.00. Детально можна ознайомитись за посиланням.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.