Одесит отримав сім років ув’язнення за вуличне пограбування
11 червня 2024 – 11:15
Одесит, який серед дня накинувся на вулиці на незнайомця та відібрав гроші та документи, проведе за ґратами сім років. Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП України в Одеській області. У квітні поточного року на одній з вулиць у Київському районі зловмисник побачив перехожого з телефоном у руках, підійшов ближче та попросив…