Одесит, який брав участь у гуманітарній місії ООН, вже два роки перебуває в полоні у сомалійських піратів
19 січня, 11:05
10 січня виповнилося два роки з моменту захоплення гелікоптера Місії Організації Об’єднаних Націй у Сомалі, на борту якого перебували чотири громадянина України та п’ятеро іноземців. Серед українських членів екіпажу — 29-річний одесит Андрій Земляний, бортінженер, який з 2019 року брав участь у гуманітарних місіях ООН. Про це…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.