На Одещині аграрії стали лідерами з посівної кампанії, бо засіяли 150 тис. га зерновими культурами. Також Миколаївська область теж засіяла таку ж кількість га. Загалом в Україні в аграрії вже посіяли 3,6 млн га озимих Читати новину на сайті "Суспільне"