Одеса знову без світла: армія РФ атакувала енергетичний обʼєкт ДТЕК
20 лютого 2025 – 08:02
В ніч на 20 лютого армія РФ завдала удару по Одесі. Пошкоджений енергетичний обʼєкт ДТЕК. Без світла лишилися майже пʼять тисяч жителів одного з районів міста.