Шмигаль зазначив, що доручив протягом доби ввезти до Одеси всі потужні генератори, які є в Міненерго.
Одеса через складну технологічну аварію залишилася без електрики. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на позачерговому засіданні Кабміну доручив ввезти до Одеси всі потужні генератори, які є в Міненерго, і дав завдання МЗС звернутися до Туреччини за додатковою підтримкою у вигляді суден-електростанцій. Про це Денис…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.