«Одеса» поступилася румунському «Мінаур Байя» у першому матчі другого раунду Європейського кубка
20 жовтня 2023 – 08:42
«Одеса» з поразки стартувала у Європейському кубку з гандболу. Українці у першому матчі програли румунському «Мінаур Байя» — 26:52, повідомляє Укрінформ. Матч-відповідь відбудеться в суботу, 21 жовтня. Гра пройде в румунському Бая-Маре, вона номінально буде домашньою для «Одеси». Фото: eurohandball.com Источник Сообщение «Одеса»…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.