Напередодні 40-х роковин Чорнобильської катастрофи очільник Луганщини Олексій Харченко зустрівся у столиці з ліквідаторами аварії на ЧАЕС та вручив їм обласні відзнаки.
Про це повідомляє Луганська ОДА.
Меморіальні заходи розпочались хвилиною мовчання та покладанням квітів до Пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської…