Очевидиця теракту у Києві розповіла про поведінку стрілка
19 квітня, 15:31
Одна з мешканок будинку, біля якого стався кривавий теракт у Києві, розповіла про спроби зупинити нападника. Вона наголошує: у нього була єдина ціль – убити людей. Про це повідомляє «Главком» із посилання на «Київ24» . Жінка розповіла, що почула, як діти почали дуже сильно й страшно кричати. У вікно побачила, як чоловік стріляє в…