Обухів та Українка Київської області частково без газу та опалення після нічного удару РФ
14 березня, 12:24
У Київській області після російської масованої атаки на критичну інфраструктуру у ніч проти суботи, 14 березня, низка населених пунктів залишилася без газо-, тепло- та електропостачання, повідомляє голова ОВА Микола Калашник.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.