Внаслідок обстрілу Куйбишеського району в Донецьку було поранено та госпіталізовано до лікарні 22-річного чоловіка. Про це повідомив голова окупаційної адміністрації міста Олексій Кулемзін. Також у угрупуванні «ДНР» заявили про пошкодження багатоповерхівки та приватного будинку: уламки